Combinatieworkshop: Omgaan met druk & gezond gewicht bij toernooien

27 oktober 2025
18:00
Haarlem

Wil je als talent leren hoe je beter omgaat met druk en spanning tijdens belangrijke momenten? Of ben je als coach op zoek naar praktische tools om je atleten te ondersteunen? Dan is deze combinatieworkshop iets voor je!

Op deze avond organiseren we twee gerichte workshops die elk een specifiek aspect van topsportprestaties belichten. Deze workshops worden in 2 varianten gegeven, één interessant voor talenten en de ander voor coaches.

  • Datum: Maandag 27 oktober
  • Locatie: IJsbaan Haarlem (inchecken voor de workshop bij de hoofdingang)
  • Kosten: Gratis deelname
  • Opzet: Twee parallelle workshops met specifieke doelgroepen

Workshop ronde 1

  • 18:00 – 19:15: Voor talenten: Gezond gewicht ‘maken’ voor toernooien door sportdiëtist Gunilla Boomsma
  • 18:00 – 19:15: Voor coaches: Omgaan met druk aan de hand van ACT door sportpsychologe Kelly Dekker

Workshop ronde 2

  • 19:30 – 21:00: Voor talenten: Omgaan met druk aan de hand van ACT door sportpsychologe Kelly Dekker
  • 19:30 – 20:00: Voor coaches: Gezond gewicht ‘maken’ voor toernooien door sportdiëtist Gunilla Boomsma in Q&A vorm

De workshops zijn speciaal ontwikkeld voor talenten en coaches met een erkende talentstatus, evenals sporters en coaches die lid zijn van een kernsportvereniging in Haarlem en actief zijn op het hoogste niveau. Ook andere geïnteresseerden zijn van harte welkom!

Leer hoe je met Acceptance & Commitment Training spanning kunt omzetten in prestatie. Voor atleten vanaf 16 jaar én coaches die hun sporters willen ondersteunen.

Meer over deze workshop

Voor atleten (vanaf 16 jaar):

Je traint hard, je wil presteren… maar soms komt het er niet uit op het moment dat het ertoe doet. In deze workshop laat Kelly je aan de hand van ACT (Acceptance & Commitment Training) zien hoe je om kunt gaan met druk en spanning, zodat je ook op belangrijke momenten kunt presteren.

Voor coaches:

In deze workshop leer je aan de hand van ACT (Acceptance & Commitment Training) hoe je als trainer/coach jouw sporters helpt om beter om te gaan met spanning en druk. Kelly geeft je do’s & don’ts én praktische tools waardoor je (nog) effectiever wordt en het beste in anderen (en jezelf!) naar boven kunt halen.

Over Kelly

Kelly Dekker werkt als high performance psycholoog en is de oprichter van de High Performance Academy (HPA). Binnen de HPA geeft ze trainingen en coaching aan mensen die leidend willen zijn in hun veld. Ze leert o.a. high performers in topsport, entertainment, defensie en het bedrijfsleven hoe ze op belangrijke momenten en onder alle omstandigheden de best mogelijke resultaten boeken én hoe ze hun leven (nog) fijner inrichten.

Ze werkt met ACT (Acceptance and Commitment Training), een vernieuwende, speelse en wetenschappelijk bewezen methode, waarbij de focus ligt op het vergroten van psychologische flexibiliteit: beter leren omgaan met de ups en downs in je carrière en leven. Voor haar vernieuwende bijdrage aan de Nederlandse sportpsychologie ontving ze vanuit de Vereniging voor Sportpsychologie in Nederland de Frank Bakker Award.

Naast haar werk houdt Kelly van suppen, is ze te vinden in het bos, strand of de duinen en doet ze aan improvisatietheater. Ze woont met haar vriend en haar zoontje in Amsterdam.

Leer hoe je op tijd en op een gezonde manier afvalt, zodat je met volle energie en power op de mat staat. Geen stress, geen last-minute trucs – wél slimme voeding en planning voor gewichtsklasse sporters die sterk willen blijven in hun klasse!

Meer over deze workshop

Gunilla Boomsma is een ervaren sportdiëtist die met haar kennis en ervaring talloze atleten heeft geholpen hun sportdoelen te bereiken. Na haar opleiding Voeding & Diëtetiek voltooide ze direct daarna de opleiding tot sportdiëtist bij NOC*NSF. Haar interesse in sportvoeding ontstond tijdens haar eigen topsportcarrière: Gunilla maakte 11 jaar deel uit van de Nationale Langlaufselectie, werd meerdere keren Nederlands Kampioen en nam deel aan diverse World Cups. Daarnaast was ze actief in de baanatletiek op de zevenkamp en middellange afstand. Momenteel richt ze zich op hardlopen en wielrennen.

In haar praktijk, Boomsma Sportdiëtist, begeleid Gunilla (top)sporters met de juiste voeding afgestemd op training of wedstrijd. Naast de praktijk is Gunilla werkzaam voor NOC*NSF waar ze het NL Rolstoel Rugby Team voorziet van sportvoedings-ondersteuning.  Ook is zij 8 jaar lang werkzaam geweest als sportdiëtist bij de A-selectie van Voetbalclub AZ. Daar begeleidde zij alle selectie spelers met individuele voedingsplannen. Gunilla is aangesloten bij de Diëtisten Coöperatie Nederland (DCN), Vereniging Sportdiëtetiek Nederland (VSN®) en is SCAS-gecertificeerd.

Schrijf je in:

Naam(Vereist)